دیگه به این نتیجه رسیدم ،به نظرم همه باید برسن وگرنه دنیای پر از غمی رو باید بگذرونیم

امروز که اتفاق نسبتا بدی برام افتاد و من رو خیلی تو غم فرو برد نشستم کلی فکر کردم دیدم از این اتفاقات کم برای من پیش نیومده و کسی هم نمیتونه تضمین کنه که دیگه اتفاق بدی برام نیفته پس نتیجتا منکه نمیتونم جلوی این اتفاقات رو بگیرم بیام خودمو .

آماده کنم برای اتفاقات بد حتی بدتر .

اینطوری دیگه با یک اتفاق معمولی هم غافلگیر نمیشم اره این بهترین راهشه که من برم استقبال

حالا که فکر میکنم این راه حل میتونه من رو تو مدیریت بحران اتفاق جلو بندازه ؛ به نظر شما اینطور نیست؟

الانم حالم بهتره با این نوع نگاه خداروشکر این آیه رو زیاد خوندم بگم شما هم از این آیه فیض ببریدو لقد خلقناالانسان فی کبد» مفهومش اینه ما شما رو تو رنج آفریدیم.

عه تو رنج؟

بله ما ی خدا با اراده خودمون تو رو تو رنج قرار میدیم جالبه نه؟

آهای انسان مگه تو نمیخوای پخته بشی مگه نمیخوای رشد کنی مگه نمیخوای روحت بزرگ بشه پس باید رنج ببینی و به واسطه صبر به این مقام ها برسی

وااای خدا این طور نگاه کردن به رنج ، خیلی رنج انسان رو اذیت نمیکنه تحمل انسان بالا میره دیگه از جزع و فزع خبری نیست

الان دارم نفس راحت میکشم انگار دلم داره میگه خدا اگه امکان داره رنج هارو برای من بفرست با جان و دل قبول میکنم

خدایا شکرت به خاطر این همه مهربونیات که رنجی هم که سر راه ما میزاری تماما نعمته خدایا شکرت به خاطر قدرت تفکری که بهم دادی تا بتونم این ها رو درک کنم

زندگی رو زیبا ببینیم در همه ی مواقع در تمام پستی بلندیهاش

بسم الله اومدم با ایده جدید

خدا ، بریدم از انچه که همرنگ دنیاست

سن عشق دیروز و امروز

رو ,تو ,رنج ,اتفاق ,هم ,نمیخوای ,رو تو ,این آیه ,من رو ,بدی برام ,این اتفاقات

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

معرفی و بررسی محصولات جی ال ایکس فلسفه و دین در روانشناسی دبیرستان شهید چمران (پسرانه) نورومای مورتون ذهن خالی من ... کتابخانه عمومی سیار قاصدک رشت گروه آموزشی بن لاد وبلاگ فروشگاه مرکزی کولر ایرانی موکب چهارده معصوم(ع) تامین و فروش انواع لوله, ورق, میلگرد استنلس استیل