سلام بر جواد امامان

کاش امروز کاظمین بودم اربعین رفتیم کربلا اما قسمت نشد بریم کاظمین خیلی برام سخت بود اونجا تو دلم غوغا بود خب آخه چرا ما این همه راه تا کربلا اومدیم حالا کاظمین و سامرا رو نبینیم از دور زیارت نامه ها روخوندم اما.

حداقل ای کاش امروز مشهد میبودم و از در باب الجواد وارد حرم میشدم به آقا امام رضا سلامی میدادم و میگفنم از باب الجواد آمدم تا نظرتو جلب کنم تا بیشتر بهم نگاه کنی نا نجاتم بدی از دنیا زدگی .

کاش حرمت بودم اما امروز نه کاظمین و نه مشهد اما دلم آنجاست (بعد منزل نبود در سفر )

آخ که چقد تنگه دلم

اگه به من میبود. هیچی ولش کن ، میخواستم بگم اگه به من میبود دوست داشتم همش توی این جور جاها باشم اما دیدم که خود اهل بیت هم شاید اینطوری راضی نباشن

یا جواد الائمه امروز دست پر از خالی ما رو به شماست نه تنها امروز هرروز به جود شما محتاجیم شمارو به پدرتون قسم شمارو به عمتون قسم شما رو به جد باب الحوائجتون قسم میدم دست هر گرفتاری رو بگیرید و به بدی ما نگاه نکنید به جود و کرم خودتون نگاه کنید

یا جواد امامان ادرکنی

بسم الله اومدم با ایده جدید

خدا ، بریدم از انچه که همرنگ دنیاست

سن عشق دیروز و امروز

کاظمین ,جواد ,رو ,باب ,دلم ,قسم ,جواد امامان ,یا جواد ,به من ,من میبود ,کاظمین و ,جواد امامان ادرکنی

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نور پردازی و روشنایی راه روشن سیستمها و پمپهای صنعتی و خانگی | تجهیزات آب و فاضلاب کتاب تاریخ مردم ایران عبدالحسین زرین کوب آگهی املاک پخش و خبر های بروز جهان آنلاک و فعالسازی رادیوپخش فابریک محصولات رنو فال حافظ کفپوش طرح پارکت معرفی مناطق گردشگری ایران