وقت اون رسیده که دلم رو به دریای بی منتهای پیامبر مهربانی ها بزنم و دست روی زانوی اراده بزارم تا با قامتی راست و سینه ای سپر شده در مقابل بی مغزان عالم از خودی گرفته تا غریبه بایستم و با صدایی رسا بر سر تمام عالم کفر و نفاق فریادم رو بلند کنم و با اقتدار و غرور از ساحت بلند مولایم بگویم و دفاعنامه خودم رو بگوش عالم برسونم با اینکه اعتقاد من براینه که چراغی را که ایزد بر فروزد هر آنکس پف کند ریشش بسوزد اما وظیفه من مسلمونه من خودم رو مدیون مهربانی ها و ت رسول اکرم (ص) میدونم و اعتقادم بر این شعاره  که سکوت هر مسلمان خیانت است به قرآن و اگر هر فریاد بلند شود بر سر اهل کفر و نفاق و لبخندهای دیپلماسیمون تبدیل بر شدت و حدت بشه تازه شاید تونسته باشیم اون روحیه الهی رسول خدا را که اشدا علی الکفار بود را الگوی خودمون کنیم و  اسوه و الگو بودنشون برای من و تو مسجله چون ندیدم به تمام تاریخ انسانی به این کاملی و در حد بالا و  دلگیرم از بعضی از خودی ها.

خودی هایی که. فرق نمیذارن بین وهابیت و عرب ، خودی هایی که بعد از هر اتفاق نیزه حرفاشون رو با چشم بسته  به عرب میزنن و آیه ان اکرمکم عندالله اتقکم رو فراموش کردن و تیر تاثیر گذار کلامشون را پرتاب میکنن اما به نیروی خودی و از عصبانیت غفلت میکنن به عرب بودن رسول خدا و ائمه معصومین و زبان کتاب آسمانیمون و زبان حرف زدنمون با مدیر عالم غفلتی که تلاش مستقیم در جبهه دشمن و علیه خودمونه باید چشمها را شست و درست نگاه کرد به عالم ، کافیه دسته به زمین اراده بذاری و کمک از حضرت حق و پرشی به سوی بالا تا ببینی که در همین اطرافمون چه میگذره در کشورهای مختلف در همین همسایگی مون بر سر اسلام چه داره میاد که حضرت آقا باید نامه ای بفرستن تا بگوین آنچه از اخبار میشنوید و میخونید اسلام واقعی نیست برید اسلام را از منابع اصلی خود بخونید مگه چی شده که آقا در یک حرکت تاریخی همچین حرکت زیرکانه را انجام میدن مگه پشت سر دینمان چه میگن مگه چه کاری را به نام دینمون میکنن.

جانم فدای پیامبر عزیزم که مصطفی و برگزیده شد برای رسوندن اسلام و دین ناب اگر امروز ما برای تبلیغ این دین کوتاهی کردیم خیانت بزرگی کردیم  اگه ما کوتاهی کردیم و در خواب غفلت به تنبلی هایمان ادامه دادیم زحمت های بسیار بالای رسول خدارو هدر دادیم و الان ما در این مسابقه دوی امدادی نفر آخر هستیم که باخت ما یعنی باخت تمام کسانی که تا امروز زحمت ها متحمل شدن و برد ما یعنی برد تمام آنها

ای مسلمون وقتی تو پیامبرت را به عالم نشناسونی پیامبرت را طوری دیگر میشناسونن غفلت نکن شاید خیلی سنگین باشه که بگم اگر به ساحت پیامبرم توهین کنن این از غفلت منه من میتونستم پیامبرم رو به تموم عالم بشناسونم اما با وجود این همه وسایل ارتباطی بالا غفلت کردم تا اینکه دشمن جای خالی کار من رو با بیشرمی و وقاحت پر کرد پیامبری که سرتاسر عقل مطلقه پیامبری که مهربانی و رحمتش زبانزده  پیامبری که تش تماما صداقت و راستیه حال باید یه دست حرامزادگان عالم به تمسخر گرفته شود من خودم را تقصیر کار اصلی میدونم که چرا دین به این زیبایی و کاملی با همچنین پیامبری را به عالم معرفی نکردم .

و الان در آستانه 27 رجب یعنی مبعث رسول اکرم بهترین زمان برای جبران گذشته است کافیه متنی را آماده کنی و به راحتی ترجمه کنی و در فضای مجازی به اشتراک بزاری تو اگر یک نفر را بتونی بیدار کنی گویا عالمی را بیدار کردی پس دست به کار شو و از این نعمت استعدادت که شاید هنوز به اون پی نبرده باشی به طور صحیح استفاده کن بعد میبینی که چگونه زندگیت عوض میشه البته اخلاص و ایمان رسیدن به هدف و استواری و پشتکار وسایل مورد نیاز این مسیره غفلت نکنیم .

O Allah, bless Muhammad and the family of Muhammad

بسم الله اومدم با ایده جدید

خدا ، بریدم از انچه که همرنگ دنیاست

سن عشق دیروز و امروز

عالم ,رو ,غفلت ,رسول ,خودی ,پیامبری ,را به ,بر سر ,پیامبری که ,به عالم ,و در

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آتنا - نماینده رسمی آنتی ویروس نویسه وبلاگ آموزش پرورش سهند اسکو ارزان سرای نیلوفر هنرهای دفاع ..... خسته تر از آنیم ماندگار خا طرات من