این روزا ایام شهادت بی بی دو عالم فاطمه زهراست ، تا دیشم مراسم داشتیم روزای پرکار و سختی رو گذروندم ، مسئولیتم سنگین بود الان که یه مقدار فراغت حاصل شد اومدم سراغ وبلاگم که دینم رو ادا کنم تو اینجا ، از روزی که حضرت آقا جلسه داشتند با خبرگان رهبری و حرف از انتخاب رهبر جدید زدند کلا همه رفتیم تو شوک که این چه حرفیه که آقا میگن من خودم که طاقت این حرفها رو ندارم یکی دو کلمه با صاحبمون صحبت کنم ، آقا جان ما امیدمون به شماست امید به ظهورتون هنوز پر رنگ پررنگه آقا پس کی میاین ببینید نایبتون چطور صحبت میکنه اخه ما دیگه طاقت این حرفهارو نداریم برامون خیلی سنگینه اصلا منکه نمیفهمم چه اتفاقایی داره میفته انگار همه چیز بهم ریخته شده ما چیزی دیگه ای تصور میکردیم یا امام زمان تا الان درسته ندیدیمتون درسته شیعه خوبی نبودیم اما هر چی خواستیم بهمون دادی الان تمام خواستمون اینه که رهبرمون تا ظهور خودت رهبرمون باشه درسته ناشکری کردیم اما قول میدیم خوب بشیم قول میدیم سرباز واقعی ولایت باشیم آقاجان آقامون رو حفظ کن

بسم الله اومدم با ایده جدید

خدا ، بریدم از انچه که همرنگ دنیاست

سن عشق دیروز و امروز

رو ,آقا ,، ,درسته ,الان ,آقامون ,رو حفظ ,آقا جان ,قول میدیم ,حفظ کن ,آقامون رو

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پاورپوینت یادگیری حرکتی دانلود خلاصه pdf دانلود آهنگ جدید امید انصاری | آهنگ ترکی جدید امید انصاری تابلوسازی آریانا وبلاگ آموزش مجازی پایه سوم ابتدایی پروژه‌ی پزشک‌یار طراحی سایت | سارین وب ریحون خفگی غمخانه دل